ORTOPEDICKÁ PROTETIKA A REHABILITACE A-ORTO

Individuální a přátelský přístup

KATALOG PRODUKTŮ

Poznejte, kdo jsme...

Firma A-orto s.r.o. je nestátní zdravotnické zařízení, které se zaměřuje na poskytování komplexní péče v oblasti ortopedické protetiky, rehabilitace a výrobu individuálně zhotovených ortopedických pomůcek s využitím nejnovějších postupů a moderních technologií.

  • Ke každému pacientovi přistupujeme vždy individuálně a snažíme se dosáhnout správné návaznosti mezi jednotlivými zdravotnickými obory. Tento komplexní přístup může pacientovi umožnit ucelenější léčbu a je zde větší předpoklad pro dosažení lepšího výsledku v celkové dlouhodobé terapii pacienta.
  • Multidisciplinártní spolupráce by měla vždy vzniknout mezi ošetřujícím odborným lékařem, protetikem a fyzioterapeutem. Každá z uvedených profesí má v celkové terapii přesně určené a nenahraditelné místo
Mapa

Námi dostupné odbornosti

ODBORNÝ LÉKAŘ

Lékař plánuje a koordinuje celkový proces terapie. Lékař také předepisuje potřebné podklady na zhotovení ortopedických pomůcek.

PROTETIK

Ortopedický technik je v kontaktu s Vašim lékařem a na základě diagnózy a cíle terapie Vám navrhuje a vyrábí ortopedickou pomůcku. Protetik Vás také obeznámí se základy užívání pomůcky a poradí Vám, jak v terapii dále pokračovat.

FYZIOTERAPEUT

V oblasti ortopedické protetiky je fyzioterapie nedílnou součástí celého procesu. I proto naše firma spolupracuje s fyzioterapeuty, díky kterým máme možnost u našich pacientů docílit po předání pomůcky návaznosti v celkové terapii.

Provozovny a výjezdová pracoviště